Den 54 – Už je to tu zase

Nový projekt http://www.clanky-v-aukci.cz získává každým dnem nové fanoušky a je proto potřeba postarat se o jeho další rozvoj. Všechen volný čas proto aktuálně věnuji spuštění dalších jazykových mutací a na přidání možnosti poptávek ze strany vydavatelů. Aby toho ale nebylo málo, je zde další noční můra dožadující se mé pozornosti.

Experiment O všem možném

Nikoho proto asi nepřekvapí nízká návštěvnost blogu, která jde ruku v ruce s mou zdejší nečinností (snad z toho nebude láska na celý život). Protože jsem vám minule slíbil zveřejnění statistiky tohoto blogu, vkládám nyní alespoň přehledy s návštěvností a s příjmy z Skliku.

Návštěvnost blogu

Návštěvnost blogu

Příjmy z Skliku

Příjmy z Skliku

Články v aukci

Mnohem zajímavěji to vypadá se stratupem Články v aukci, kterému se během prvních pěti dnů života podařilo nasbírat již více než 300 facebookových fanoušků, a na kterém to pomalu, ale jistě, začíná žít. Velmi brzy by se proto měly objevit další jazykové mutace tohoto aukčního serveru a také bych chtěl co nejdříve službu obohatit o možnost vkládání poptávek. Poptávky jsem měl v plánu k aukcím přidat již v samém počátku. Řídil jsem se ale článkem Nápad za milion, který radí: „Udělej to rychle, dokonalost není důležitá.“, a zařazení poptávek jsem odložil až na vhodnou pozdější dobu. Z těch několika e-mailů, které jsem obdržel, a které po poptávkách volají, nebo mi jejich zavedení alespoň doporučují, jsem usoudil, že tato vhodná doba již přišla. No a když už je tady, tak proč jí nedat, co si žádá…

Další startup s otazníkem

Zajímalo by mě, co to mám za hloupou povahu, že mě musí vždy napadnout něco nového a lepšího ještě před tím, než dodělám právě rozpracovaný projekt. Každopádně už mi na záda dýchá další myšlenka, která se jedné nedávné noci téměř zhmotnila v mé posteli, a nyní mě (podobně jako ta předchozí) pronásleduje na každém kroku. Abych se jí zbavil, musím rychle dokončit práce na aukčním serveru http://www.clanky-v-aukci.cz a pak se na svou novou myšlenku hned vrhnu. Její kousky budou lítat všude kolem a vzduch bude prosycen chtíčem. Každý ji bude chtít vidět a každý si bude chtít urvat… Je totiž dokonalá…

Příspěvek byl publikován v rubrice O všem možném a jeho autorem je ccuminn. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.