Den druhý

Dnešní den mi konečně byla přidělena doména, kterou jsem pro tento blog zakoupil, a mohl jsem tak začít jednat. Předně jsem zajistit, aby web zaindexovaly vyhledávače Googlu a Seznamu. Snadno se toho dosáhlo přidáním adresy na stránkách http://search.seznam.cz/pridej-stranku respektive https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url. Oni by si sice tuto stránku našly vyhledávače poměrně rychle i bez mé pomoci, ale proč jim nepomoct…

Blog jsem také zaregistrovat asi do dvou desítek katalogů a zmínil se o něm v několika webfórech a facebookových profilech. Asi největším přínosem pro dnešní návštěvnost bylo vydání úvodního článku seriálu na webu SOOM.cz, ve kterém budu rovněž na konci každého měsíce informovat o aktuálním vývoji.

I když den zatím nekončí, dovolím si již v tuto chvíli postnout čísla dnešní návštěvnosti:

Unikátních návštěvníků, kteří dnes navštívili tento blog, bylo do této chvíle 210, přičem zdroj jejich návštěvnosti byl následující:

Chtěl bych vám poděkovat hlavně za sdílení odkazů a za to, že dnes dalo 19 z vás blogu svůj like na facebooku.

Nabídka pro vás

V rámci tvoření zpětných odkazů jsou určitě nejlepší jedinečné články, ve kterých na sebe jednotlivé weby odkazují. Měl bych pro vás tedy následující nabídku:

Pojďte si vzájemně vyměnit PR články, ve kterých na sebe vzájemně odkážeme.

Jste-li majitelem již zaběhnutého webu (blogu, diskuzního fóra, apd.), nebo jste se právě rozhodli pro následování mých kroků a právě se snažíte o podobný rozběh nějaké služby jako já, je tato nabídka určena právě vám. Chápu, že v tuto chvíli nemá tento blog s nulovými ranky moc co nabídnout, ale berte to tak, že odkazy na vaše weby zde budou už navždy, dokonce i ve chvíli, kdy se tento blog bude slávy dotýkat a za podobné odkazy se bude platit zlatem 🙂 Ti z vás, kteří si zajistí zpětný odkaz právě v tuto chvíli, tím tedy rozhodně neprohloupí…

A v čem že ta vzájemná výměna PR článků spočívá? Stačí, když napíšete řekněme deset řádků textu, ve kterém se zmíníte o tomto experimentu (je přitom jedno, zda jej vychválíte, nebo zhatíte). Důležité je, abyste v textu uvedli aktivní odkaz na http://www.ovsemmoznem.cz. Současně mi na můj e-mail ccuminn@soom.cz zašlete adresu vašeho webu a o čem byste si přáli PR článek zveřejněný na tomto blogu (klidně můžete zaslat již připravený text). Věřím, že tato spolupráce bude oboustranně přínosná.

Pro dnešek je to ode mě vše. Těším se na zítřek, kdy se opět střetneme u informací o aktuálním dění.

Příspěvek byl publikován v rubrice O všem možném a jeho autorem je ccuminn. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.