Den dvanáctý – S-Rank stoupnul

Jedenáct dní byl klid, ale dvanáctého dne se věci daly konečně do pohybu a on stoupnul. Vyhledávač od Seznamu zřejmě konečně po té několikadenní dřině pochopil, s jak unikátním a skvělým blogem má co dočinění a přidělil blogu S-Rank 1.

S-Rank

S-Rank

Psaní PR článků pro linkbuilding a SEO optimalizace se tedy nakonec přeci jen vyplatily a konečně začínají plodit ovoce. Musím se přiznat, že zvýšení S-Ranku v tak krátké době jsem skutečně neočekával. Když jsem tedy tuto informace dnes zahlédl na liště doplňku SEO Professional Toolbar, který jsem před časem nainstaloval do svého Firefoxu, nevěřil jsem vlastním očím.

Stále ale stojím pouze na začátku a je mi jasné, že poskočení o další stupeň bude nyní zcela jistě mnohem obtížnější. Pokud by se totiž obtížnost zvýšení S-Ranku na hodnotu 1 dala přirovnat k výskoku snožmo na štokrle, pak postup na hodnotu 2 bude jako výskok na kuchyňský stůl stejným způsobem.

Každopádně pro plnění svého plánu potřebuji, aby součet S-RankuPageranku od Google dosahoval alespoň dvou bodů. Jakmile blog této mety dosáhne, budu jej moci využít pro získávání dalších přijmů, čímž bych se opět o něco přiblížil stanovenému cíli. Nyní jsem tedy již přesvědčen o alespoň nějakém účinku PR článků a znovu proto připomínám svou nabídku na jejich výměnu. Budete-li mít zájem si vzájemně vyměnit nějaký ten PR článek obsahující zpětný odkaz, určitě se mi ozvěte mailem na ccuminn@soom.cz. Můžeme si tím být oboustranně užiteční.

Pokud byste se mě nyní chtěli zeptat, co jsem pro zlepšení kvality blogu udělal dnes, musel bych Vám bohužel už zase odpovědět, že kromě sepsání tohoto postu nic. I dnešního dne jsem totiž svůj čas věnoval více serveru SOOM.cz, který dostal hezké URL i pro sekci Webforum, která je kvůli použití vhodného klíčového slova nově přejmenovaná na HackForum. Upravil jsem na něm některé odkazy, snížil množství linků vedoucích z titulní stránky a provedl některé další SEO optimalizace. Jsem proto rád, že jste se mě na toto zeptat nechtěli, a že mi těch pár dní, ve kterých blog nechávám ležet ladem, odpouštíte…

Příspěvek byl publikován v rubrice O všem možném a jeho autorem je ccuminn. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.