Ideální Brigáda zjednodušuje a zrychluje sjednávání brigád

Na trhu práce lze objevit velké množství inzertních serverů nabízejících nejenom stálá zaměstnání, ale také brigády. Využití těchto inzertních serverů ovšem neumožní zaměstnavali rychle zacelit nečekané personální problémy vzniklé například nemocí pracovníků, nebo nečekanou objednávkou. Inzertní servery nejsou schopny pokrýt ani aktuální potřeby brigádníků, kterým se může nečekaně naskytnout nějaký ten volný čas. S inzertními servery je domlouvání brigády prostě na dlouho. Právě proto vznikla služba Ideální Brigáda, aby umožila smluvení brigády mezi uchazečem a zaměstnavatelem velice rychle, pouze pomocí několika kliknutí.

Ideální brigáda z pohledu brigádníka

Zájemci o přivýdělek, kteří mohou být například z řad studentů, důchodců, nezaměstnaných, žen v domácnosti či na mateřské se jednoduše zaregistrují na webu Ideální brigáda a vyplní si ve svém profilu údaje o práci, kterou jsou ochotni vykonávat, maximální vzdálenost pracoviště, čas, ve kterém jsou schopni se brigád účastnit a minimální částku, za kterou jsou ochotni pracovat. Následně si již mohou vybírat z aktuálně vybraných brigád, které splňují jejich požadavky. Systém uchazeče vždy také upozorní na nové aktuální brigády, o které by mohl mít uchazeč zájem. V případě, že uchazeč o brigádu projeví svůj zájem, musí ještě vyčkat, zda si jej zaměstnavatel vybere. Pokud ano, dostaví se brigádník ve smluvený čas na smluvené místo k výkonu práce. Po jejím ukončení a po získání dohodnuté odměny brigádník ještě brigádu ohodnotí, aby usnadnil rozhodování budoucím pracovníkům. Vše je tak jednoduché, že snadnější už to být skuečně nemůže. Dobrou zprávou je také to, že je služba pro brigádníky kompletně zdarma. Celý proces je zachycen ve videu na konci článku.

Ideální brigáda z pohledu zaměstnavatele

Službu Ideální brigáda snadno využijí také zaměstnavatelé, kteří s jejich pomocí velice rychle obsadí libovolnou směnu. Stačí, aby se zaměstnavatel zaregistroval, vyplnil svůj profil a dobil si kredit, ze kterého budou následně hrazeny jednotlivé úkony, jako je rozeslání poptávky, nebo přijmutí brigádníka. Zaměstnavatel následně může zadat svou poptávku po pracovnících, které splňují konkrétní požadavky. Již za několik okamžiků si pak může vybrat vhodné pracovníky z těch uchazečů, kteří o nabízenou brigádu projevili svůj zájem. Při výběru zaměstnavateli může posloužit například hodnocení, kterém pracovníkům udělili předchozí zaměstnavatelé. Přijetí brigádníka se provede jediným kliknutím. Po skončení práce zaměstnavatel brigádníka ještě ohodnotí, aby usnadnil rozhodování budoucím zaměstnavatelům. Video na konci článku celý proces názorně představuje.

V roli zaměstnavatele může být kdokoliv

V roli zaměstnavatele ale nemusí být pouze podnikatelé a firmy. Brigádníka na výpomoc čas od času shání každý z nás. Jednou je potřeba mít další pár rukou na stavbě, jindy na zahradě nebo v domácnosti. Brigádník se hodí také pro hlídání dětí, jejich doučování, nebo například pro vyvenčení domácího mazlíčka. Pokud nemáte nikoho známého, kdo by se podobných úkolů zhostil, pak je platforma Ideální brigáda tím nejlepším řešením, kde se do role zaměstnavatele může registrovat kdokoliv, kdo občasnou pomoc využije.

Ať už se nacházíte v roli brigádníka, nebo zaměstnavatele, služba Ideální brigáda se Vám čas od času může hodit. Stačí se jen zaregistrovat!